Renty

Перезапуск конференц-сервісу. Що сьогодні пропонує FIRST Conference Hall своїм клієнтам

Конференц-зал

Конференц-сервіс, як і вся івент-індустрія, з початку повномасштабної війни переживає не найкращі часи. Однак ті локації, які прийняли рішення продовжувати діяльність, щоб надавати якісні послуги для клієнтів, зробили не мало для відновлення. Один з таких просторів — FIRST Conference Hall. 

Як вдається покращувати результати майданчика попри бойові дії та спад попиту на ринку, ділиться керівник конференц-холу — Олександр Павлішин.

Як майданчик пережив найскрутніші часи

З початком війни, як в будь-якому житті чи бізнесі пересічного українця, все пішло шкереберть. Перший місяць ми просто заморозили все, що мали: провели нагальні виплати (в основному податки, бо розуміли їхню важливість для країни), інші оплати відклали на невизначений час. Бізнес зупинився, не зрозуміло було не те, що буде завтра, а й що буде через годину, — згадує Олександр.

Якщо до війни події на локації були розписані на півроку вперед, то починаючи з квітня 2022 року заходи скасовувались або переносились. 

Однак потроху справи почали налагоджуватись. FIRST Conference Hall підлаштовувався під обставини та до літа минулого року був готовий до нових івентів. Наразі відновлена реклама двох залів на RENTY:

Зал «VIOLET» до 45 осіб

Конференц-зал
  • 700 грн/год
  • оренда від 2 годин
  • площа — 45 кв. м

Білий зал з УКРИТТЯМ – до 120 осіб

Конференц-зал
  • 2 300 грн/год
  • оренда від 2 годин
  • площа — 120 кв. м

Що конференц-зали пропонують клієнтам

Сервіс має підлаштовуватися під запити своїх клієнтів. І тут чітко дотримуються цього правила. Попри те, що зали позиціонують себе бюджетними, планку професіоналізму намагаються тримати на належному рівні.

# 1 — Співвідношення ціна — якість

Зали FIRST Conference Hall знаходяться в самому серці столиці — на Хрещатику, — де цінова політика починається від 1 000 грн/година за приміщення до 40-60 осіб. Але орендодавець вирішив не підіймати тарифи з війною, хоча середній прайс оренди виріс на 10-15%, що зумовлено подорожчанням обслуговування приміщення.

Окрім цього для великого залу FIRST Conference Hall на 120 гостей діє знижка — 10% при оренді від 8 годин. Таким чином організатори можуть зекономити до 2 000 грн при замовленні локації на один робочий день.

# 2 — Повне технічне забезпечення

Основна мета локації сьогодні — це зберегти довоєнний сервіс та вдосконалити його. Для цього всі зали максимально укомплектовані зручними меблями, які можна розставляти на свій смак, та необхідною сучасною технікою (проєктор, колонки, мікрофон, фліп-чарт та інше). Також орендодавець запровадив додаткові послуги: організацію кейтерингу або невеликого кава-брейку.

# 3 — Широкий спектр послуг

В Холу працюють майстри своєї справи. Замовнику лише потрібно озвучити ідею для того, щоб команда майданчика змогла запропонувати варіанти її втілення в життя. Наприклад, ви можете замовити обслуговування конференцій смачними закусками. Для тих, хто бажає перекласти клопіт підготовки до тренінгів, лекцій, семінарів на інші плечі, тут можуть запропонувати опцію “захід під ключ”. 

Клієнтам не потрібно шукати деінде постачальників послуг — більшість (приміщення, технічний супровід, кейтеринг або кава-брейк) локація закриває своїми силами, а для решти (відеотрансляція, синхронний переклад тощо) є вже перевірені підрядники із клієнтоорієнтованим підходом та лояльними цінами.

# 4 — Турбота про безпеку

Завдяки специфіці побудови майданчик має кілька переваг у питанні безпеки: 

  1. Під залами знаходиться велике бомбосховище;
  2. Хол має 5 виходів на різні сторони будівлі, а самі зали можуть виконувати роль укриттів;
  3. У деяких залах не передбачено вікон, які б могли розбитись від вибухової хвилі.

Фішка будівлі ще й у тому, що вона не має несучих стін — побудована на колонах, що підсилює спокій. Коли була атака на центр Києва, команда локації ховалася в одному зі своїх залів, і тільки з новин дізналася, що 4 ракети поцілили в об’єкти в радіусі 1 км.

# 5 — Резервне електропостачання

Проте безпека це одне, а для конференцій потрібне ще й світло навіть у блекаут.

Оскільки FIRST Conference Hall були і є бюджетними залами, локація не могла дозволити собі потужний генератор і просити клієнтів доплачувати за нього 1 500-2 500 грн за годину. Тому власник встановив британський генератор із мінімально необхідною потужністю, щоб не перекладати на клієнтів вартість обслуговування.

Наразі в планах FIRST Conference Hall збільшувати обороти, щоб продовжувати зростати професійно задля клієнтів і справи в цілому та донатити на ЗСУ. 


Читайте также: