Хочете здати в оренду приміщення?

Додайте локацію на renty.ua і почніть заробляти

Гроші за оренду

Доступне розміщення

Сторінка локації на порталі №1
з івент тематики - ідеальна точка
зростання вашого бізнесу

Гаманець

Дохід без
зайвого клопоту

Не втрачайте заробіток, навіть якщо
Ваша локація доступна усього
декілька годин на тиждень

Особиста сторінка локації

Особиста сторінка
приміщення в інтернеті

Генерація клієнтів без
додаткових витрат. Економте
на просуванні і рекламі.

Впізнаваність приміщення

Збільшення впізнаваності
приміщення

Використовуйте персональну сторінку
залу для рекламних кампаній в
Google і Facebook

Просування бренду

Просування бренду
приміщення

Збирайте відгуки, діліться сторінкою
з партнерами і потенційними
клієнтами

Клієнти

Клієнти знаходять
вас самостійно

Постійний потік зацікавлених
клієнтів з інтернет-пошуку
і соціальних мереж

Відгуки наших клієнтів

Лояльный отзыв клиента
Влад

До этого в дневное время мой бар простаивал пустым. Для тестирования, я разместил объявления на renty.ua. Теперь два-три раза в неделю у меня проходят мероприятия, принося мне дополнительный заработок. Например, одна из IT компаний проводит стратегические сессии с персоналом, заказывая снеки и небольшой фуршет.

Хороший отзыв клиента
Юля

С помощью renty.ua мы увеличители заполняемость конференц-зала на Подоле в несколько раз. Компании из близлежащих бизнес-центров регулярно проводят мастер-классы для своих сотрудников. При этом, мы не тратим ни копейку на рекламу. В обслуживании нашего корпоративного сайта больше нет нужды, все равно его трудно было найти даже, продвигая в поисковике.

Позитивный отзыв
Иван

Я владелец небольшого лофта (квартиры с очень интересным дизайном) в центре города. Изначально помещение планировалось под долгосрочную аренду, но чисто случайно зарегистрировал площадку на renty.ua и уже на следующий день помог организовать небольшую коктейльную вечеринку для американской компании. Сделав несложные подсчеты мне стало очевидно, что такой формат использования моего лофта намного выгодней. При этом, все операции по бронированию и оплате очень комфортны, так как проходят онлайн.

Інформація для власників приміщень

Створити сторінку конференц залу

Поради про те, як створити
дійсно привабливе
оголошення

Питання по конференції

Залишилися питання?
Почитайте відкриту оферту та
правила використання сервісу.

Підтримка ренті

Ми завжди на зв'язку, щоб
проконсультувати і допомогти з заповненням
профілю приміщення

Здайте в оренду локацію і почніть заробляти

RENTY - сучасний сервіс, який відкриває унікальні можливості для власників приміщень. Розміщенні оголошення на renty.ua моментально отримують широке охоплення і високі позиції в пошуковій системі.

Renty допоможе швидко здати приміщення

Ми допомагаємо розкрити потенціал залу і збільшити дохід від оренди на зрозумілих і простих умовах. Ідея сайту - допомогти підібрати ідеальне місце проведення івенту, тому дайте шанс клієнту відшукати ваш простір. Реєструйтеся і починайте заробляти прямо зараз!

Як здати в оренду приміщення?

Наш профіль - лофти, креативні простори, сучасні конференц-зали. Власникам кафе і ресторанів ми також пропонуємо просування. На сайті можна не тільки здати приміщення для проведення тренінгів, семінарів, конференцій, а й для вечірок, весіль, фотосесій. RENTY - найвідвідуваніший сайт тематики оренди для заходів, тому що ми знаходимося в ТОП Google по ключових запитах.

Як здати приміщення в оренду, давайте розглянемо по кроках:

  • Визначитися з вартістю. Встановіть ціну "не захмарну", а реальну, яка відповідає можливостям залу. Вартість повинна влаштовувати не тільки власника, а й потенційних клієнтів. Висока ставка не зіграє на руку, а скоріше відлякає орендарів.
  • Зробити якісні фото. Презентувати локацію гостям необхідно професійно і правильно. "Криві" фотографії, які не викликають інтерес з першого погляду, зіпсують загальну картину. Витратившись один раз на професійну зйомку, ви виграєте в 100 разів більше.
  • Продумайте все до дрібниць. Інтер'єр, умови, світло, привітний адміністратор, що зустрічає гостей - ніщо не повинно розчарувати відвідувачів. Пам'ятайте, репутація працює на вас - не скупіться на облаштуванні простору.
  • Розмістити оголошення на RENTY . Як тільки зал буде готовий до того, щоб прийняти гостей, реєструйтеся на порталі. Ми гарантуємо збільшення кількості клієнтів з перших днів співпраці. Наш сайт працює в містах: Київ, Харків, Одеса, Дніпро. Співпраця з Renty - запорука успіху!
+Показати більше