Renty - пошук і порівняння приміщень для заходів у Львові

Знайди свій унікальний простір

Безліч локацій

Ексклюзивні локації

Доступ до колекції унікальних місць - від стильних конференц-залів до міських лофтів

Комфортний пошук

Комфортний пошук та порівняння

Зручні фільтри і сортування для вибору ідеального простору під Ваш захід

Без комісії

Без комісії і подорожчання

Ви отримуєте прямі контакти орендодавця, не переплачуючи брокерам та посередникам

Останні додані місця в Львові

Банкетна набережна
Банкетна набережна
Банкетна набережна
Личаківський, Личаків
500 грн/год до 15 о.
MAGIC HALL - унікальний зал у стилі Hogwarts
MAGIC HALL - унікальний зал у стилі Hogwarts
MAGIC HALL - унікальний зал у стилі Hogwarts
Личаківський, Личаків
500 грн/год до 250 о.
GREEN ROOM для дитячих заходів
GREEN ROOM для дитячих заходів
GREEN ROOM для дитячих заходів
Личаківський, Личаків
500 грн/год до 50 о.

Відгуки наших клієнтів

Лояльный отзыв клиента
Михаил

Ну наконец то появился порядочный ресурс для поиска ивент-площадки во Львове! До этого было трудно самому шерстить древние сайты и искать что-то порядочное. Спасибо за хороший сервис. Кстати, зал, который я арендовал - нам очень понравился. В нем было все необходимое для вечеринки. У меня были пожелания по улучшению, но я их уже озвучил владельцу:)

Хороший отзыв клиента
Ольга

Шукали місце для стратсессіі і ренти нам дуже допоміг в цій справі. Орендували затишний та недорогий зал. Орендодавець дозволив нам переставляти меблі, щоб ми комфортно розмістилися на локації. Трохи доплатили за додаткову техніку, але ми заздалегідь знали, що проектор, колонки і клікер не входить в орендну плату. В оголошенні це було зазначено. Сміливо можу рекомендувати агрегатор. Нам було просто працювати з сайтом!

Позитивный отзыв
Игорь

Приехал из Киева во Львов, чтоб отметить свои 30 лет. Я пользовался услугами сервиса в столице, и был приятно удивлен, что ребята уже охватили Львов. Все прошло, как обычно, просто: выбрал зал, связался с владельцем и забронировал помещение. Вечеринка удалась на славу!

Хороший отзыв клиента
Валерія

Ми шукали незвичайне місце для дівич-вечора. Дуже сподобалася опція порівняння на сайті. Такого ще не зустрічала. Оскільки просто переглядаючи оголошення, складно зрозуміти його переваги і недоліки в порівнянні з іншими. А тут все, як на долоні. Ми замовили лофт. Він підійшов нам по дизайну і ціні. Це був мій перший досвід пошуку івент-майданчикаі. Завдяки RENTY.UA все вийшло ідеально!

Позитивный отзыв
Павло

Хочу подякувати команді renty за якісний сервіс. Незважаючи на деякі проблеми з власником локації при оренді (не могли зійтися в ціні), пошуки залу пройшли швидко. Хотілося б ще побачити в майбутньому можливість зв'язатися з орендодавцями в месенджерах.Значить є куди рости.Удачі вам.

Здайте в оренду локацію і почніть заробляти

Оренда локації для заходів у Львові

Renty - перший в Україні сервіс по оренді приміщень для заходів у Львові. Ми відкриваємо доступ до цікавих міським локацій широкому колу людей. Унікальні простору від конференц-залів до міських лофтів і студій зібрані на одному сайті. Різноманітність цінової політики дає можливість знайти підходяще місце на будь-який гаманець. Оренда приміщення під захід у Львові доступна для кожного!

Підготовка до заходу відповідальна справа! Можна витратити не один день в пошуках слушного залу. Ми знаємо, як дорого нині коштує час, тому допомагаємо за лічені хвилини орендувати локації у Львові без зайвого клопоту.

+Показати більше