Тренинговый центр на Эспланадной
Тренинговый центр на Эспланадной
Тренинговый центр на Эспланадной
Тренинговый центр на Эспланадной
Тренинговый центр на Эспланадной
300 грн/час
до 30 чел.
Аренда минимум от 2 часов

Тренинговый центр на Эспланадной

ул. Эспланадная 28, Киев
4.85

Информация о помещении

Тренінговий центр має кілька залів і знаходиться у центральній частині Києва - напроти Палацу спорту, 100 метрів від станції метро "Палац спорту". Меблювання приміщень здійснюється під кожен захід окремо (кому потрібно - столи, кому - лише крісла чи стільці). Так само - із забезпеченням обладнанням (проектори, мульмедійна дошка, "фасилітаційна стінка", колонки, фото- відеозйомка). Виготовляємо матеріали тренінгу, сертифікати, бейджі та іншу поліграфічну продукцію. Працюємо у вихідні. Можлива самостійна організація кава-пауз (додаткова плата за оренду зали для кава-паузи). Зала обладнана стаціонарним проектором з великим екраном, склянним та електронним фліпчартами. Учасникам заходів відтепер немає потреби переписувати інформацію з фліпчарта, вона може бути збережена на його електронних пристроях (смартфоні. планшеті, ноутбуці). Налаштування та підключення учасників здійснить менеджер нашого тренінгового центру, від тренера не вимагається додаткових зусиль.

+ Подробнее

Правила помещения

Куріння учасниками тренінгу можливе на балконі, вихід на який із зали. Заборонено куріння в приміщенні і в парадному будинку. У разі потреби організаторам може бути надано додатковий час для підготовки зали (до 30 хв), подовження часу оренди можливе за умови відсутності наступного заходу після заброньованого часу оренди. Приміщення обладнані Wi-Fi покриттям, для швидкого під'єднання до мережі встановлено NFC-мітки та QR-коди. В усіх залах забезпечується клімат-контроль кондиціонерами з функціями охолодження, осушення та нагріву повітря.


Владелец локации

Владелец локации Оleksandr
Оleksandr

2 помещения

На сайте с Июля 2017

Характеристики:

Размер площадки:
40 м2
Общая вместимость:
30 гостей

Размещение:

Время работы:

ПН-ВС: 08:00 - 22:00 300 грн/час

Особенности ценообразования:

Перерва на обід чи кава-паузи враховуються у вартість оренди. Проектор, екран, мульмедійна дошка, папір для фліпчартів - оплачуються окремо. Ціна подана для кількості учасників заходу до 20 осіб. При збільшенні до 30 учасників - вартість оренди збільшується на 50 грн за годину (до 350 грн), до 40 учасників - до 380 грн за год


Бесплатные услуги (включено):

Оборудование
Кондиционер
Особенности
Вход с улицы

Услуги за дополнительную плату:

По питанию
Кофе-машина
Кофе-брейки
Особенности
Персонал по запросу
Оборудование
Проектор
Флип-чарт
Дополнительно
Підготовка і копіювання тренінгових матеріалів
Друк і ламінування бейджів, сертифікатів
Оренда фото-обладнання

Доступные типы мероприятий:


Поделиться площадкой:

Отзывы (0)

К сожалению, ещё нету отзывов.

300 грн/час
до 30 чел.
Аренда минимум от 2 часов

Дата и время

Оставляя запрос вы ничего не платите

Мы вышлем телефон владельца локации в SMS для обсуждения деталей бронирования.