Renty - пошук і порівняння приміщень для заходів в Києві

Знайди свій унікальний простір

Безліч локацій

Ексклюзивні локації

Доступ до колекції унікальних місць - від стильних конференц-залів до міських лофтів

Комфортний пошук

Комфортний пошук та порівняння

Зручні фільтри і сортування для вибору ідеального простору під Ваш захід

Без комісії

Без комісії і подорожчання

Ви отримуєте прямі контакти орендодавця, не переплачуючи брокерам та посередникам

Останні додані місця в Києві

Велика презентабельна зала
Велика презентабельна зала
Шевченківський р-н, Старий Київ
2300 грн/год до 200 о.
Секційна зала в Центрі Києва
Секційна зала в Центрі Києва
Секційна зала в Центрі Києва
Шевченківський р-н, Старий Київ
1150 грн/год до 100 о.
Містка зала для лекцій, семінарів, тренінгів
Містка зала для лекцій, семінарів, тренінгів
Містка зала для лекцій, семінарів, тренінгів
Містка зала для лекцій, семінарів, тренінгів
Шевченківський р-н, Старий Київ
800 грн/год до 50 о.

Відгуки наших клієнтів

Лояльный отзыв клиента
Ольга

Первый раз отмечала день рождение в лофте. Очень волновалась, так как для меня день рождение вне кафе или баре было впервой. Пообщавшись с владельцем локации, я забронировала 5 часов, заказала пиццу, купила в магазине выпивку и за скромную сумму получила свой личный стильный бар с музыкой, угощениями и людьми, которых была рада видеть. Спасибо RENTY, что открываете новые возможности!

Хороший отзыв клиента
Ирина

Я HR менеджер в одной из айти компаний, стояла задача организовать выездной семинар, пригласить тренера по развитию межличной коммуникации. В поисках помещения для семинара, нашла Ваш сайт, выбрав локации, которые подходили по размеру, цене и месторасположению, оформила несколько запросов. После общения с арендодателями, остановилась на стильном зале в одном из коворкингов. Яркая атмосфера зала + харизматичный спикер = залог успешного мероприятия.

Позитивный отзыв
Константин

Уже не первый раз пользуюсь сайтом. Мне часто нужны залы под воркшоп в разных районах. Времени не хватает на то, чтобы ездить по Киеву и выяснять все условия аренды. Благодаря сайту я быстро с помощью фильтров нахожу удачную локации (это зачастую лофт) и оставляю запрос. За аренду плачу на сайте онлайн, это тоже экономит время (тем более, не люблю возится с наличными). Рекомендую всем занятым людям. Большой выбор залов на любой бюджет.

Здайте в оренду локацію і почніть заробляти

Оренда локації для заходів в Києві

Renty - перший в Україні сервіс по оренді приміщень для заходів в Києві. Ми відкриваємо доступ до цікавих міським локацій широкому колу людей. Унікальні простору від конференц-залів до міських лофтів і студій зібрані на одному сайті. Різноманітність цінової політики дає можливість знайти підходяще місце на будь-який гаманець. Оренда приміщення під захід у Києві доступна для кожного!

Підготовка до заходу відповідальна справа! Можна витратити не один день в пошуках слушного залу. Ми знаємо, як дорого нині коштує час, тому допомагаємо за лічені хвилини орендувати локації Києва без зайвого клопоту.

+Показати більше