Оренда мінікінозала в Харкові

Ви на фінішній прямій у пошуку відповідного мінікінотеатру або залу з проектором. Обирайте, порівнюйте, бронюйте онлайн

Лофтовий конференц-зал з кухнею
Лофтовий конференц-зал з кухнею
Лофтовий конференц-зал з кухнею
Лофтовий конференц-зал з кухнею
Лофтовий конференц-зал з кухнею
Лофтовий конференц-зал з кухнею
Лофтовий конференц-зал з кухнею
Лофтовий конференц-зал з кухнею
Шевченківський р-н, Ботанічний сад
350 - 550 грн/год до 40 о.

Оренда міні кінозалу - відмінний вибір для корпоративу, семінару, тренінгу або просто веселого проведення часу з друзями! Ультрасучасна відео і аудіо техніка, а також великий екран зроблять подачу інформації максимально чистою для сприйняття. А також Ви і гості Вашого заходу залишаться задоволеними комфортабельністю залів, оскільки вони обладнані новими і зручними кріслами та диванами. Кожен відчує себе, як вдома! За домовленістю, можна організувати кава-брейки або принести частування та напої з собою. Ви зможете орендувати кінозал на будь-яку компанію, причому зробити це недорого, бо ціна розраховується за годину відпочинку. Замовляйте міні-кінозали на сайті renty.ua.

FAQ. Рекомендації щодо вибору кінозалу від Renty

Де можна дізнатися вартість кінозалу в Харкові?

У кожному оголошенні вказана ціна оренди кінозалу в Харкові за годину. Клієнт також може зробити попередній розрахунок вартості простору на порталі. Однак остаточну вартість вам прорахує власник або менеджер локації при особистому зверненні за телефоном.

Чи можна орендувати кінозал в Харкові для вечірки?

Так, ви можете орендувати локацію як для перегляду фільму, так і для будь-якої святкової події. При цьому у вартість оренди вже включені зручні меблі, якісна техніка, настільні ігри.

Чи дозволяється приносити їжу з собою в зал?

Ресторани і кафе, як правило, забороняють приносити з собою їжу. У них діє правило - мінімальне замовлення на людину. Винятки можуть скласти напої і торт. Орендуючи ж лофт або креативний простір у вільному стилі, ви можете принести частування або замовити доставку прямо на адресу локації.

Яка ціна за годину кінозалу в Харкові?

Кожна локація в Харкові встановлює свою цінову політику. Вона залежить від наповненості простору, популярності і завантаженості графіка. Інформація доступна в оголошенні. Ви можете ознайомитися з усіма пропозиціями та обрати для себе оптимальне в співвідношенні ціна-якість.