Renty - пошук і порівняння приміщень для заходів в Дніпрі

Знайди свій унікальний простір

Безліч локацій

Ексклюзивні локації

Доступ до колекції унікальних місць - від стильних конференц-залів до міських лофтів

Комфортний пошук

Комфортний пошук та порівняння

Зручні фільтри і сортування для вибору ідеального простору під Ваш захід

Без комісії

Без комісії і подорожчання

Ви отримуєте прямі контакти орендодавця, не переплачуючи брокерам та посередникам

Останні додані місця в Дніпрі

Делайт Конференц Хол
Делайт Конференц Хол
Делайт Конференц Хол
Делайт Конференц Хол
Делайт Конференц Хол
Шевченківський р-н, Центр
3769 грн/год до 94 о.
Business conference hub
Business conference hub
Business conference hub
Business conference hub
Шевченківський р-н, Центр
3438 грн/год до 100 о.
Inspira conference hub
Inspira conference hub
Inspira conference hub
Inspira conference hub
Шевченківський р-н, Центр
3438 грн/год до 60 о.

Відгуки наших клієнтів

Лояльный отзыв клиента
Даша

Я фрилансер и мне часто нужны переговорки для встречи с заказчиками. В Днепре не так уж и много мест, где можно тихо, без шума обговорить рабочие моменты, поэтому для меня сайт стал находкой. Не надо пол дня тратить и шерстить интернет в поиске зала. Все на одном портале. Предложений не много, видно пока только в стадии развития. Но мне это не помешало найти подходящее место. Арендовала переговорку в центре. Все понравилось. Чисто, уютно, приветливый арендодатель.

Хороший отзыв клиента
Мария

Наконец-то появился такой сайт в нашем городе! Все очень доступно и понятно даже для “чайников”. Арендовала зал для юбилея. Выбирали так, чтобы в центре и не дорого. Нашли отличное помещение. Приветливая девушка менеджер помогла нам составить меню и посчитала стоимость. Заплатили мы дороже, чем рассчитывали, но дешевле, чем в ресторане. Гостям и мне все понравилось! Спасибо Renty, что вы есть в Днепре!

Позитивный отзыв
Александр

Первый раз арендовал зал онлайн. Не думал, что это работает. Готовил презентацию с демонстрацией оборудования. Оставил запрос, мне пришли контакты владельца. Я сразу связался и договорился о просмотре. Зал подошел, мы его арендовали. Все прошло гладко без форс-мажоров. Мне пришлось доплатить, правда, за уборку, но это было очевидно.

Здайте в оренду локацію і почніть заробляти

Оренда приміщень для заходів в Дніпрі

Коли готуєш важливий захід, перше, про що думаєш, де знайти потрібний зал в Дніпрі. Якщо ви не готові витрачати кілька днів на пошуки, звертайся до нашого ресурсу.

Renty - перший в Україні сервіс по оренді приміщень. Ми зібрали на одному порталі конференц-зали та креативні майданчики на будь-який випадок життя.

Оренда приміщення в Дніпрі з Renty - запорука успішного заходу. Якщо у вас намічається діловий івент, вам не обійтися без презентабельного конференц-залу. Саме тут проходять важливі переговори, брифінги, бізнес-тренінги, семінари. Чистий, охайний зал налаштує гостей на правильний лад. Багато локації Дніпра пропонують свої послуги в організації кейтерингу та кава-брейку. Вам не доведеться витрачати час на пошуки служби доставки їжі.

Для свят і вечірок ми пропонуємо вільні простори і лофти. Такі приміщення набирають все більшої популярності в Україні, бо це хороший спосіб заощадити. У вартість оренди приміщення для заходу в Дніпрі входять меблі і мінімальне необхідне технічне обладнання. Частування і напої можна принести з собою. За невеликі гроші ви і ваші гості отримають максимум задоволень. А найголовніше, що на період вечірки зал буде тільки в вашому розпорядженні!

+Показати більше